CZYM JEST crossfit?

CrossFit..

Jest wspaniałym systemem treningowym zainincjowanym w latach 90-tych przez Grega Glassmana w Stanach Zjednoczonych. Obecnie CrossFit uważany jest za najlepszy system na świecie. Trening jest ciągle zmienny – tak aby stale dawać nowe impulsy pobudzające Twoje ciało do rozwoju. Jednostka oparta jest o wysoką intensywność – ćwyczymy mocno i szybko. Używamy ruchów funkcjonanych – takich, które wspomagają Cię w życiu codziennym.

Wchodząc w świat CrossFit..
decydujesz się na zmiany


Pierwszą z nich będzie przemiana fizyczna. Twoje ciało się zmieni, staniesz się zdrowszy/a i bardzo wysportowany/a. Pozbędziesz się tkanki tłuszczowej i uzyskasz świetny “garnitur mięśniowy” odpowiedni do Twojej budowy ciała.

Przemiana psychiczna nastąpi poprzez ciągłe przekraczanie swoich granic. Otworzysz umysł, zaczniesz postrzegać wartości jeszcze bardziej wyraźnie. Nabierzesz pewności siebie i przede wszystkim uwierzysz, że możesz wszystko!
 .
Trzecią przemianą jest zmiana społeczna. Poznasz nowych ludzi. Zetkniesz się z wspaniałymi osobami które mają ten sam cel. Łaczyć Was będzie przynajmniej jedna rzecz – CrossFit, a to wystarczy, żeby przełamać kolejne granice.

CrossFit Białystok

 …..


Musisz wiedzieć, że naszym celem jest dostarczenie Ci wszystkich najlepszych wartości występujących w CrossFit – każdego dnia, w każdym TRENINGu. Będziesz tworzyć nasz box i dzięki Tobie to miejsce będzie podtrzymywać wspaniały i unikalny  CHARAKTER .
Ale pewnie chcesz wiedzieć coś o nas?
Jesteśmy grupą entuzjastów, którzy zapoczątkowali historię CrossFit na Podlasiu. Dzięki ciężkiej pracy, odwadze, szczęściu i ryzyku stworzyliśmy pierwszy i  jedyny jak do tej pory afiliowany box CrossFit w naszym województwie. Pierwszy klub otworzyliśmy w 2013 roku. Od początku zakładalismy sobie nieustający PROGRES  marki i tak jest po dziś dzień. Obecnie znajdziesz nas w dwóch lokalizacjach, a w okresie wakacyjnym – aż w trzech! Jesteśmy autorami prestiżowych zawodów CrossFit obejmujacych zasięgiem całą Europę – Amarok East Side Challenge. Zobaczysz nas również przy okazji wielu dużych wydarzeń sportowych których od kilku lat jesteśmy partnerami.
Czego byśmy nie osiągneli – najważniejszy/a zawsze będziesz TY!
sztanga
#CFBBOSKI

Możesz nie wiedzieć ale historia
CrossFit Białystok rozpoczęła się przy ulicy Marczukowskiej. Po dwóch latach zbierania doświadczeń, testowania sprzętu i nowych rozwiązań zdecydowaliśmy o otwarciu nowej lokalizacji - większej i niesamowitej. Przy ulicy Sosabowskiego 28 znajdziesz CrossFit Box z prawdziwego zdarzenia z pełnym profsjonalnym wyposarzeniem. Duża oraz mała sala treningowa, strefa treningu indywidualnego, gabinet rehabilitacji, strefa chill out, kawiarnia #CFBCAFE!

#CFBCAFE

Czekając na trening możesz wykorzystać ten czas w naszej małej kawiarni na terenie boxa. Zaserwujemy Ci pyszną kawę, a po treningu możesz zostać aby uzupełnić energię zdrowymi przekąskami i zimnymi napojami. Do twojej dyspozycji jest też darmowe szybkie WI-Fi, wygodne kanapy i wielki telewizor.

zwis
#CFBKIDSCLUB

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych. W każdą sobotę zapraszamy na zajęcia CrossFit Kids aby rozwój dzieciaków szedł w parze z rozwojem rodziców. Dodatkowo posiadamy salkę dla dzieci w której możesz zorganizować imprezę urodzinową dla swojego malucha - na sportowo i na zdrowo.

Fundamentem systemu CrossFit jest rozwój 10 cech motorycznych

  • WYTRZYMAŁOŚĆ TLENOWA
  • WYTRZYMAŁOŚĆ SIŁOWA
  • SIŁA
  • ELASTYCZNOŚĆ/GIBKOŚĆ
  • MOC
  • SZYBKOŚĆ
  • BALANS
  • KOORDYNACJA
  • ZWINNOŚĆ I PRECYZYJNOŚĆ