CrossFit Białystok..

CrossFit Białystok od pierwszego dnia swojej działalności opiera się o fundamentalne zasady CF. Każdy człowiek ma szansę na przemianę fizyczną, mentalną i społeczną. Do tej recepty dokładamy swoją pasję, pracowitość i całe serce..

Od 2013 roku tworzymy wspólnie z Wami miejsce na mapie Białegostoku, które jest szanowane, doceniane i lubiane nie tylko w naszym mieście, ale też w całej Polsce. Pod dachem CFB zaszło setki przemian, osiągniete zostały niesamowite cele, my poznaliśmy mnóstwo wspaniałych ludzi, ale i też wielu z Was znalazło bratnie dusze.

Chcielibyśmy z tego miesca zadeklarować, że CrossFit Białystok będzie funkcjonować nadal i to z jeszcze większą pasją niż do tej pory! Niestety..
aby tak mogło być zmuszeni zostaliśmy podjąć trudną decyzję..
W marcu 2020 roku zostaliśmy wystawieni na próbę. Zostaliśmy zmuszeni do zamknięcia CFB aż do czerwca! Wspólnie z Wami przetrwaliśmy lockdown i ruszyliśmy ponownie do ciężkiej pracy. Niestety pomimo zapewnień, że branża fitness nie będzie powtórnie zamknięta.. stało się to po raz drugi. W październiku zamknęliśmy się ponownie. Dzięki analizie prawnej otworzyliśmy boxa przy Sosabowskiego. Nie trwało to jednak zbyt długo ponieważ zostaliśmy zmuszeni do zamknięcia po raz trzeci..

W całym tym okresie pełni wiary z reszta tak jak i Wy, utrzymywaliśmy lokal przy Kopernika z nadzieją na szybkie rozwiązanie sytuacji. Nasza firma przez ostatni rok z bardzo stabilnej stała się podmiotem, który obecnie musi walczyć o przetrwanie w każdym miesiącu..
Ze łzami w oczach informujemy Was, że box przy Kopernika 93 ostatecznie nie wznowi działaności.. już na stałe. Ciężko jest nawet napisać jak trudna to była dla nas decyzja, ale życie jest nieubłagane i nie jesteśmy w stanie dłużej finansować miejsca, które nie może funkcjonować.
Nie śpimy dobrze od wielu miesięcy, a ta cała sytuacja spędza nam sen z powiek każdego dnia.Wiemy natomiast, że wszystkie zmiany prowadzą do dobrych rozwiązań. Podwijamy rękawy i zaczynamy prace, aby CrossFit Białystok rosło w siłe, dokładamy tony sprzętu do #CFBBOSKI, zbudujemy boxa outdoorowego, dodamy nowe usługi.

Bądzcie z nami, bądzcie pełni wiary – rewolucja nadchodzi!!!

TRENING CHARAKTER PROGRES TY

Inne Aktualności

The official HYROX gym BIAŁYSTOK

The official HYROX gym BIAŁYSTOK ODPALAMY NOWE ZAJĘCIA HYROX - ŚRODA - 17:00 Zapraszamy na regularne zajecia w treningu do HYROX RACE. W każdą środę o 17:00 przy Sosabowskiego 28...

więcej

PLAN TRENINGÓW ważny od 01.07.2023

PLAN TRENINGÓW ważny od 01.07.2023 Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem zajęć Chcesz zacząć trenować CrossFit - zajęcia BEGINNERS w każdy wtorek i czwartek o 20:00. Trwa promocja TYDZIEŃ...

więcej

ZAJĘCIA DLA DZIECI

CrossFit w swojej odmianie dla dzieciaków jest prawdopodobnie najlepszą ścieżką rozwoju psychomotorycznego jaką możemy sobie wymarzyć dla naszych dzieci. Dlatego też od wielu już lat zapraszamy na zajęcia CF KIDS...

więcej