CrossFit Białystok..

CrossFit Białystok od pierwszego dnia swojej działalności opiera się o fundamentalne zasady CF. Każdy człowiek ma szansę na przemianę fizyczną, mentalną i społeczną. Do tej recepty dokładamy swoją pasję, pracowitość i całe serce..

Od 2013 roku tworzymy wspólnie z Wami miejsce na mapie Białegostoku, które jest szanowane, doceniane i lubiane nie tylko w naszym mieście, ale też w całej Polsce. Pod dachem CFB zaszło setki przemian, osiągniete zostały niesamowite cele, my poznaliśmy mnóstwo wspaniałych ludzi, ale i też wielu z Was znalazło bratnie dusze.

Chcielibyśmy z tego miesca zadeklarować, że CrossFit Białystok będzie funkcjonować nadal i to z jeszcze większą pasją niż do tej pory! Niestety..
aby tak mogło być zmuszeni zostaliśmy podjąć trudną decyzję..
W marcu 2020 roku zostaliśmy wystawieni na próbę. Zostaliśmy zmuszeni do zamknięcia CFB aż do czerwca! Wspólnie z Wami przetrwaliśmy lockdown i ruszyliśmy ponownie do ciężkiej pracy. Niestety pomimo zapewnień, że branża fitness nie będzie powtórnie zamknięta.. stało się to po raz drugi. W październiku zamknęliśmy się ponownie. Dzięki analizie prawnej otworzyliśmy boxa przy Sosabowskiego. Nie trwało to jednak zbyt długo ponieważ zostaliśmy zmuszeni do zamknięcia po raz trzeci..

W całym tym okresie pełni wiary z reszta tak jak i Wy, utrzymywaliśmy lokal przy Kopernika z nadzieją na szybkie rozwiązanie sytuacji. Nasza firma przez ostatni rok z bardzo stabilnej stała się podmiotem, który obecnie musi walczyć o przetrwanie w każdym miesiącu..
Ze łzami w oczach informujemy Was, że box przy Kopernika 93 ostatecznie nie wznowi działaności.. już na stałe. Ciężko jest nawet napisać jak trudna to była dla nas decyzja, ale życie jest nieubłagane i nie jesteśmy w stanie dłużej finansować miejsca, które nie może funkcjonować.
Nie śpimy dobrze od wielu miesięcy, a ta cała sytuacja spędza nam sen z powiek każdego dnia.Wiemy natomiast, że wszystkie zmiany prowadzą do dobrych rozwiązań. Podwijamy rękawy i zaczynamy prace, aby CrossFit Białystok rosło w siłe, dokładamy tony sprzętu do #CFBBOSKI, zbudujemy boxa outdoorowego, dodamy nowe usługi.

Bądzcie z nami, bądzcie pełni wiary – rewolucja nadchodzi!!!

TRENING CHARAKTER PROGRES TY

Inne Aktualności

ZAJĘCIA DLA DZIECI

CrossFit w swojej odmianie dla dzieciaków jest prawdopodobnie najlepszą ścieżką rozwoju psychomotorycznego jaką możemy sobie wymarzyć dla naszych dzieci. Dlatego też od wielu już lat zapraszamy na zajęcia CF KIDS...

więcej

WYZWANIE XIX SUMMER EDITION

WYZWANIE XIX SUMMER EDITION  To niesamowite, że już 19sty raz w murach CFB odbędą się lokalne igrzyska CrossFit Zawody mają jeden cel! Sprawdzić jak sprawni są ludzie trenujący na codzień...

więcej

Nowy GRAFIK od 25.04.2022r

Nowy grafik .. Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem treningów w CrossFit Białystok. Zajęcia dla początkujących - BEGINNERS - 20:00 - w każdy wtorek i czwartek. Nowości ATHLETE EMOM -...

więcej